Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Muğla Çıkışlı
MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
06 Kasım 2021
22 Kasım 2021
1198.75 €
959 €
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
 • MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
06 Kasım 2021 - 22 Kasım 2021 Oda & Kahvaltı
959 €
MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU

MUĞLA DAN ADIM ADIM BÜYÜK AVRUPA TURU

 

15 GECE 17 GÜN / 14 GECE KAHVALTI DAHİL OTEL KONAKLAMASI

 

 13 ÜLKE  /  11 BAŞKENT  /  27 ŞEHİR 

 

Yunanistan – İtalya – İsviçre – Fransa – Belçika – Hollanda – Almanya – Çek Cumhuriyeti – Avusturya – Slovakya - Macaristan – Sırbistan – Bulgaristan 
 

Kavala – Selanik – İgomenitsa – (Bari veya Brindisi)  – Roma – Floransa – Pissa - Venedik – Verona – Garda - Milano – Lozan - Cenevre - Lyon - Paris –Brugge – Brüksel - Amsterdam – Hannover - Dresden  – Prag – Cesky Krumlov - Viyana - BratislavaBudapeşteBelgradSofya

 

KREDİ KARTLARINA 3 - 6 TAKSİT SEÇENEĞİ İLE

 

 • 1. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Muğla - İstanbul - Kavala

   

  Gezimizin ilk günü, saat 16:00'da Muğla Atatürk Stadyumu önünden katılan siz değerli misafirlerimizle yolculuğumuza başlıyoruz.

 • 2. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Kavala– Selanik – İgomentisa

   

  Kavala`ya varışımızın ardından ekstra sabah kahvaltısı ve enfes Kavala kurabiyelerinin tadına bakmak için mola veriyoruz. Kahvaltı molası sonrası eşsiz güzelliği ile dikkat çeken Kavala sahillerinde kısa süreli bir fotoğraf molası verip Selanik`e doğru yola çıkıyoruz. Selanik`e varışımıza müteakip panoramik şehir turumuza başlıyoruz.Yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Yunanistan’ın en büyük Kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi ve şu an Türk konsolosluğunun da bahçesinde bulunduğu Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ettikten sonra Rehberimizin  belirttiği serbest  toplanma saatinde aracımızda buluşarak Yunanistan' ın Adriyatik kıyısındaki liman kenti olan İgomentisaya doğru yola çıkıyoruz. Yapılacak bilet bagaj ve gümrük işlemleri sonrası işlemlerini takiben Grubumuz için özel olarak ayırtılmış yerlere geçiş. Feribot içerisindeki Havuz, Bar, Restaurant, Cassino bölümlerinde keyifli zaman geçirerek değerlendirebileceğiz. Geceleme Feribot’ta.

 • 3. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Bari veya Brindisi - Roma

   

  Gümrük ve pasaport işlemlerimizin tamamlanmasından sonra otobüsümüz ile Roma’ya hareket ediyoruz. Varışın ardından Roma panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Hıristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen Vatikan ve San Pietro Katedrali, en yüksek kubbesi 136 metreye kadar ulaşan ve bir Mimarlık harikası olan bu kilisede dünyaca ünlü heykeltıraş Michelangelo´nun yaptığı İsa´nın çarmığa gerilmesinden sonra, bedeninin Meryem Ana´nın kucağında can verdiği anı resmeden heykeli PietaCollosseo, Roma Forumu, Traiano Forumu, Circo Massimo yarış alanı, Mussolini´nin halka seslendiği Venedik meydanı, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi {Fontanadi Trevi} ve İspanyol Merdivenleri {Piazzadi Spagna} bulunmaktadır. Şehir turumuzun ardından  Otelimize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenicek olan Işıklar Altında Roma (By Night) Akşam Turu'na  katılabilirler. (kişi başı : 30 eur) Gezimizde, Roma’nın en yüksek tepesi olan Aşıklar Tepesi’nden Romanın ışıklar altındaki halini resmetme imkanı bulacağız. Ardından Navona Meydanı, Panteon, Colosseum, Via Del Corso, Piazza Del Popolo akşam ışıkları altında göreceğimiz yerlerdir.

 • 4. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Roma - (Pissa) - Floransa

   

  Sabah kahvaltısından sonrası grubumuzu bekleyen özel otobüsümüz ile Floransa’ya hareket ve varış. Varışımızı takiben  yapılacak olan şehir turumuzda; Santa Maria del Fiore Katedrali, Vaftizhane, Giotto'nun Çan Kulesi, Senyorlar Meydanı ve Sarayı Michel Angelo Tepesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turunun bitimini takiben serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan  Pissa Kulesi Turu'na  katılabilirler. (kişi başı : 35 eur) Turumuz için Pissa kulesine doğru yola çıkıyoruz 12.yy'da Batı akdenizin ticeret üstünlüğünü elinde bulunduruan Pissa dünyace bilinen en önemli tarihi eserlerden biri olarak kabul edilen eğik kulesi ile ünlü, şehirde ayrıca katedral vaftizhane ile Miracoli meydanı gezilecek yerler arasında. Turumuz sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 5. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Floransa – Venedik

   

  Sabah erken saatlerde Venedik’e hareket ve varış. Şehir turumuzu yapmak üzere hareket. Gezimizde, öncelikle vapurettolar ile tarihi San Marco Meydanı'na varıyoruz. Meydan ve San Marco Katedrali, Dükler Sarayı, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü rehberimiz eşliğinde görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Gondol Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 25 eur) Şehir turumuzun bitiminde serbest zaman. Otelimize geçiş ve odalara yerleşme. Konaklama otelimizde.

 • 6. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Venedik - (Verona - Garda Gölü) - Milano

   

  Erken saatlerde alınacak sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimizi bekleyen özel otobüsümüz ile İtalya’nın Sanayi ve Moda şehri Milano’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Verona - Garda Gölü Turuna katılabilirler. (kişi başı : 60 eur) Bu turumuzda ilk olarak, İtalya’nın mermeri ile dünya'nın en ünlü aşkının yaşandığı Romeo ve Jülyet’in evinin de bulunduğu Verona’ya varıyoruz. Eski şehiri, günümüzde halen konserlerin gerçekleştiği Tarihi Arenayı Senyörler Sarayı, Brave - Dante ve Erbe Meydanı'nı görebilme imkanı bulacağız. Verona’dan ayrılıp, dünya'nın birçok ülkesinden gelen turistlerin uğramadan yapamadıkları doğal güzellikleri ile ünlü Garda Gölü’nü ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve Milano’ya varışımız sonrası sonrası yapacağımız Milano şehir turunda şehrin şık caddelerinde yürüyerek, ünlü Doumo Meydanı'na geliyoruz. Meydan'da İtalya’nın en önemli ve mimari açıdan en ihtişamlı eserlerinden biri olan Doumo Katedrali’ni görüyoruz. Galeria Vittoria Emanuele Çarşısı ve Ünlü  Buenos Aires Bulvarı'nda alışveriş yaparak şehir turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turu sonrası otelimize transfer ve odalara yerleşme. Konaklama otelimizde.

 • 7. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Milano - (Lozan - Cenevre) -Lyon

   

  Otelde alınan sabah kahvaltısınının ardından Lyon’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Cenevre – Lozan Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 65 eur) Turumuzun başlangıcında Leman Gölü’nün kuzey sahillerinden başlıyarak, göl kenarında bulunan Lozan şehrine varıyoruz. Yapacağımız panoramik şehir turunda; Uşi Antlaşması’nın yapıldığı Uşi Şatosu’nu, Lozan Antlaşması’nın yapıldığı Bourivage Oteli’ni ve Olimpiyat Müzesi’ni görerek, Birleşmiş Milletler'in Avrupa merkezi olan Cenevre’ye hareket ediyoruz. Varşımız sonrası turumuzda; Leman Gölü, Mont Blanc Köprüsü, Büyük Katedral, Notre Dame Adası ve eski şehir görülecek yerler arasındadır. Şehir turu ve serbest zaman sonrası, Lyon’a hareket. Varışımız sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 8. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Lyon – Paris

   

  Otel'de alınan sabah kahvaltısının ardından Lyon şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Dünya'nın başlıca ipek üretim merkezi olan kent, modanın Fransa’daki önemli merkezlerinden de biridir. Lyon; Rönesans mimarisinin yanı sıra gelişen sanat dünyasına, zarif opera binasına, pek çok müzeye, anıta, zengin alışveriş seçeneklerine, gelişmiş mutfak kültürüne de sahip. Fourviere Notre Dame Basilikası (Basilique de Notre Dame de Fourviere). Fourviere’nin eteğinde bulunan Saint - Jean Katedrali, 1617 yılında kurulan Tinity Kilisesi, Bellecour Meydanı görülecek yerler arasında. Şehir turu sonrası Fransa’nın Başkenti ve Moda’nın kalbi Paris’e hareket ediyoruz. Varışımız sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 9. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Paris

   

  Güne erken saatlerde alacağımız  kahvaltıyla başlıyoruz, rehberimizin organize edeceği yerel araçlar ile Panoramik Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde masallara, romanlara ve filmlere konu olmuş olan ve üstünde dünyanın en büyük vitraylarının bulunduğu tam anlamıyla bir mimari şaheseri olan Notre Damme Kilisesini ziyaret edeceğiz. Yolumuzun üstündeki muhteşem mimari yapısıyla Opera Binası'nı görüyoruz. St Germain, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takı, Opera Meydanı, Champ Elysees diğer göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Seine Nehri Tekne Turu – Eyfel Kulesi Turuna katılabilirler. (kişi başı : 40 eur) Turumuzda ilk durağımız 2. katına çıkıp şehrin doyumsuz manzarasını izleme olanağı bulacağınız, Paris’in olduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eyfel Kulesi ve sonrasında  tekne ile Seine Nehri gezisine çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarını yakından görecek. Seine Nehri‘nin köprülerinin altından geçerek unutulamaz anlar yaşıyoruz. Bu tekne gezisi esnasında görülecek yerler arasında; Amerikan kilisesi, Modern Sanatlar Müzesi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cite Adası, Notre Dam Katedrali, Adliye Sarayı, Louvres Sarayı'nı sayabiliriz.

 • 10. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Paris - (Brugge) - Brüksel - Amsterdam

   

  Otelde alınan sabah kahvaltısınının ardından Belçika’nın ve Avrupa’nın Başkenti Brüksel’e hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Brugge Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 35 eur) Gezimizde ortaçağdan günümüze hiç bozulmadan gelen muhteşem mimarisi, su kanallarında yapılacak tekne gezisinde yüzyıllarca geriye giderek o dönem yaşamlarına şahit olabilme imkanı bulacağız. Brüksel’e varışmıza takiben panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde Kraliyet Sarayı Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Tur sonrasında Hollanda’nın Başkenti Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. Konaklama  otelimizde.

 • 11. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Amsterdam - Hannover
   
  Sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimizi bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam Panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Gezimizde Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman sonrası, belirlenen saate  hareket ile konaklama yapacağımız Almanya’nın Hannover kentine doğru yola cıkış. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Volendam – Marken Adası Turuna katılabilirler. (kşi başı : 40 eur) Eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’da tarihi evler ve yel değirmenleri ile  liman ve aynı zamanda küçük bir ada olan Marken Adası'nda ise dünyaca ünlü peynir fabrikası görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.
 • 12. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Hannover (Dresden) - Prag
   
  Otel de alınan sabah kahvaltısınının ardından Avrupa'da pek çok fuara ev sahipiği yapan Hannover sehrini panoromik olarak görüp, Çek Cumhuriyeti Başkenti Prag’a hareket ediyoruz. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Dresden Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 35 eur) Dresden, ufak ve şirin eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehridir. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutlar dikkat çekiyor. “Elbe’nin Floransa'sı " ünvanını hakeden bir şehir. Eski şehirdeki; Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche (Kadınlar Kilisesi) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası Prag’a varış . Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 • 13. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Prag

   

  Otel'de alınan sabah kahvaltısınının ardından Prag şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda Hradcany Kale  Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü  söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs  Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu  Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12  Havari bulunan tarihi Astronomik  saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Orta Çağ Gecesi'ne katılabilirler. (kişi başı : 45 eur) Orta çağ gecesi romanlarda okuduğunuz o orta çağ ortamını bulmanızı sağlıyor. Harika bir dekor, müthiş şovlar, şovalyeler, cadılar ne ararsanız hepsi burada, tabiki eşsiz yemekler eşliğinde..

 • 14. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Prag - (Cesky Krumlov) - Viyana

   

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Yol üstünde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Cesky Krumlov Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 30 eur) Vltava nehrinin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanıma turu. UNESCO miras listesinde olan, Prag'tan 180 km uzaklıktaki CESKY KRUMLOV tam bir ortaçağ kentidir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yy da yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Kale içersinde bulunan kuleden tüm şehri izleme imkanı bulabilirsiniz. Viyana’ya varışı takiben gerçekleştireceğimiz Viyana Şehir gezisinde; Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, Votiv Kililsesi, Dönme Dolabı (Prater) Tuna Boyu ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Turumuz ve serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 • 15. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Viyana – (Bratislava) - Budapeşte

   

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’ye hareket. Yol üstünde dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Bratislava Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 25 eur) Son derece şirin bir başkent olan Bratislava gezimizde Yahudi Soykırım Anıtı, Barlar Sokağı, Maria Theresa Yürüyüş Yolu, Mozart’ın 6 yaşında, F.Liszt’in de 9 yaşında ilk konserini verdiği saray binaları, Michael Kulesi, Özgürlük ve Şehir meydanları, Cafe Mayer, Napolyon’un Askeri, Opera Binası yer almakta. Turumuz sonrası Budapeşte’ye varıyoruz. Varışımız ardından panoramik şehir gezimiz gerçekleştiriyoruz. Bu turda; Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Gül Baba Türbesi, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında yer alıyor. Budapeşte’de konaklayacağımız Otelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. Konaklama otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 25 eur) Buda ve Peşte'yi gece ışıklandırılmış muazam  görüntüsünü seyrederek, unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Harika bir görsel şov sizleri beliyor.

   

  >>> Ayrıca dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Çigan Gecesi Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 45 eur) Macaristan  denince akla gelen şeylerden biri de  Çigan gecesi olsa gerek. Bu gezide gideceğimiz restaurantımızda, hem yerel içeceklerin hem de dünyaca ünlü Gulş çorbası başta olmak üzere Macar mutfağının tadına bakacaksınız. Diğer taraftan da Macar dansı ve  müziğinin keyfini çıkartacaksınız … Unutmadan söyleyelim, sizlerde şovun birer parçası olabilirisiniz....

 • 16. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Budapeşte - Belgrad

   

  Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Belgrad’a hareket. Varışın ardından  panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu turumuz sırasında; Kale Meydanı, Askeri Müze, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Damat Ali Paşa Türbesi, Zindan Kapı, Leopoldov Kapı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Stefan Lazerevic Anıtı, Nebojsa Kulesi, Saborna Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı, Terazi Meydanı ve Taş Meydan  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

   

  >>> Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Tuna ve Sava Nehri Tekne Turu'na katılabilirler. (kişi başı : 15 eur)

 • 17. Gün 06 Kasım Cumartesi
  Belgrad - Sofya - İstanbul - Muğla

   

  Sabah kahvaltımız ardından Sofya'ya yola cikis. Variş sonrasi Sofya panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında görülecek yerler arasında; Balkanların en büyük kilisesi olan Alexsander Nevski Katedrali, Milli kütüphane, Sofya Üniversitesi, Eski kraliyet sarayı, Neo klasik stilinde yapılmış olan Milli Bulgar Tiyatrosu, Arkeoloji müzesi, Eski Sofya - Sendika şehri, Rotonda Kilisesi bulunmaktadır. Daha sonra meclis binasının yanından yürüyerek Sofya Heykeli’ne panoramik bakış ve fotoğraf molası, Şehrin simgesi olan Banya Başı Camisini ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve serbest zaman sonrası İstanbul'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Muğla'ya varışımız ardından, başka bir turumuzda buluşmak ümidiyle vedalaşıyoruz....

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks araçlara ulaşım
* Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
* 3 ve 4* Otellerde kahvaltı dahil toplam 14 gece Konaklama  (1 Gece Roma , 1 Gece Floransa (Çevresi), 1 Gece Venedik (Çevresi), 1 Gece Milano, 1 Gece Lyon, 2 Gece Paris, 1 Gece Amsterdam, 1 Gece Hannover, 2 Gece Prag, 1 Gece Viyana, 1 Gece Budapeşte, 1 Gece Belgrad)
* Panoramik Şehir Turları  (Kavala, Selanik, Igoumenitsa, Roma, Floransa, Venedik, Milano, Lyon, Paris, Brüksel, Amsterdam, Hannover, Prag, Viyana, Budapeşte, Belgrad, Sofya)
* Bazı şehirlerde alınan zorunlu yerel rehberlik hizmetleri
* Tüm otoban, chek point ve otopark ücretleri
* Gümrük ve şehir Vergileri
* Igoumenitsa – Bari (Brindisi) arası Feribot yolculuğu. (Pulman Koltuk)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Kavala'daki sabah kahvaltısı
* Çok Girişli Schengen Vize Ücreti (140 eur)
* Yurtdışı çıkış vergisi (50 TL)
* Yurtdışı Seyahat Sigortası (15 eur) ( 60 yaş üstü misafirlerimiz için 15 euro ekstra ücretlendirilir.)
* Tüm Ekstra turlar
* Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
* Öğle yemekleri ve Akşam yemekleri
* Tüm kişisel harcamalar
* İsteğe bağlı şoför bahşişleri
* Programda belirtilmeyen diğer hizmetler, geziler ve turlar

 

NOT : 12 yaş çocuğun tur ücreti,  yetişkin bedelinden fiyatlandırılacak olup; 3-11 yaş arası çocuk fiyatları 2 yetişkin yanında geçerlidir.   

         

          Çocuk 3-11  ( 2 yetiskin yaninda )                :  759 EUR

Önemli Notlar;

BİLGİLENDİRME

- Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi (Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. (Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 

- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmamız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

 

- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
 

- Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg
 

- Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
 

- Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
 

-Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 10 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Maxigezi tarafından bildirilecektir.
 

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Maxigezi tarafından bildirilecektir.
 

-Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 5 gün önce Maxigezi tarafından bilgi verilecektir
 

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 

-Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Maxigezi sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda  imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 

- Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Maxigezi sorumlu tutulamaz.
 

-Ekstra turlar , servis aldığımız yerel Maxigezi tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki  müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 

- Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 

- Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 

- Tura katılım için Maxigezi tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Maxigezi sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 

-Maxigezi, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Maxigezi, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 

-Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.
Otobüsler: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna 
Midibusler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega 
Minibusler: (16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

 

-Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Fiyat Türü Peşin
Single 1636.25 €
1309 €
Double 1198.75 €
959 €
Triple 1198.75 €
959 €
0-2 Yaş 200.00 €
160 €
3-6 Yaş 948.75€
759 €
7-12 Yaş 948.75 €
759 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.