Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
İzmir Çıkışlı
İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
12 Aralık 2021
16 Aralık 2021
436.25 €
349 €
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
 • İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)
Tur Arama
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
12 Aralık 2021 - 16 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı
349 €
İZMİR ÇIKIŞLI MADRID VALENCIA BARCELONA TURU PGS HAVAYOLLARI (5 GÜN)

MADRID(1) & VALENCIA(1) & BARCELONA(2)

Pegasus Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

 4 Gece

Madrid Gidiş / Barcelona Dönüş

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’DAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI

 

 • 1. Gün 12 Aralık Pazar
  İstanbul - Madrid

  Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Madrid gerçekleşecek uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz. Panoramik Madrid şehir turu ile programımız başlıyor. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur bitimi günümüz alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Sonrasında otelinize transfer ve geceleme otelinizde. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Madrid Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 2. Gün 12 Aralık Pazar
  Madrid - Toledo - Valencia

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Valencia’ya hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo (25 Euro) turuna katılabilirler. M.Ö. 590 yılında Yahudiler tarafından kurulup, günümüzde üç büyük dine bağlı insanların bir arada, barışçıl bir şekilde yaşadığı, tarihi ve turistik anlamda İspanya’nın en önemli şehirlerinin başında gelen Toledo, şövalyeler şehri olarak bilinir. İber yarımadasının en büyük nehri olan Tako şehrin içinden geçmektedir. Uzun süre İspanya Krallığının başkenti olmuştur. Dünyanın en büyük Ortaçağ şehirlerinden olduğu için UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’ne dâhil edilmiş ve koruma altına alınmıştır. Donkişot’un yazarı Cervantes bu şehirde doğmuştur. San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi), altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkânlar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Valencia’ya transfer. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Valencia Gece (25 Euro) turuna katılabilirler. Sanat bilim şehri, Liman ve Formula 1 pisti ve tarihi şehir merkezinde rehberimizle birlikte keyifli saatler geçiriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün 12 Aralık Pazar
  Valencia - Barcelona

  Güne otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz ve özel aracımız ile Valencia panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Gotik Katedral, Micalet Çan Kulesi, XV.yy.’da takasla alışveriş yapılan Lonja Market, eski market alanı ve portakallarıyla ünlü meyve bahçeleri bulunmaktadır. Tur bitimi Barcelona’ya doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Barcelona İkonları (55 Euro) turuna katılabilirler. İlk durağımız UNESCO tarafından koruma altına alınmış ve Dünya Mirası Listesi’nde yer alan, Barcelona’nın yetiştirdiği ve Art Nouveau (Modernismo) sanat akımının dünyadaki en önemli öncülerinden kabul edilen ünlü Katalan mimar-tasarımcı Antoino Gaudi’nin yarattığı Park Güell. Park aynı zamanda ‘Viki Christina Barcelona’ filmine de sahne olan mekânlardan birisi. Ardından 1929 Barcelona Uluslararası Fuarı için inşa edilen ve ziyaretçilerine tüm İspanya’ya ait 117 farklı ve eşsiz mimari yapı ile adeta mini bir İspanya turu sunan İspanyol Köyü yani Poble Espanyol. Köyde ayrıca şehrin en önemli cam sanatları, butik çikolata, şarap ve el işi deri atölyelerini de keşfetme şansımız olacak. Daha sonra şehrin arka sokaklarında kaybolma vakti! Turumuzun yürüyüş etabına geçiyoruz. Katalonya Meydanı’ndan başlayarak Barcelona Katedrali ve Katedral Meydanı, Barcelona’da bulunan ve İspanya’daki Girona ardından en iyi korunmuş Yahudi Mahallesi kabul edilen ‘El Call’, Saint Jaume Meydanı ve meydanın hemen yanı başında bulunan tarihi Roma şehri kalıntıları, Saint Neri Meydanı, Plaza Reial, şehrin hatta Avrupa’nın en eski pazarlarından birisi olan Mercat de la Boqueria ve son olarak Font de Canaletes Çeşmesi, turumuz esnasında yürüyerek keşfedeceğimiz yerler.  Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 4. Gün 12 Aralık Pazar
  Barcelona

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Girona & Figueras & Dali Müzesi (65 Euro) turuna katılabilirler. Bu turumuzda orta çağdan kalma mimari yapılarıyla Girona şehri, büyük katedrali ve Yahudi mahallesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Arzu eden misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek olan Flamenko (55 Euro) turuna katılabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 5. Gün 12 Aralık Pazar
  Barcelona - İstanbul

  Güne otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra uçak saatine bağlı olarak alışveriş ve gezme imkânı. Ardından rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

   

  İç hat bağlantı farkı

   ADB / AYT / ESB için kişibaşı tek yön 30 Euro, gidiş dönüş 55 Euro
   Diğer şehirler için kişibaşı tek yön 40 Euro, gidiş dönüş 75 Euro

  * İç hat bağlantılar için sınırlı kontenjan bulunmakta olup, müsaitlik alınması gerekmektedir.
  * Bağlantı veren şehirlerin teyit edilmesi gerekmektedir.
  * Konfirme edilen iç hat bağlantıları 24 saat içerisinde geçerli olan en uygun iç hat uçuş için geçerlidir.
  * Gruplarda iç hat bağlantı fiyatları geçerli olmayabilir. Özel fiyatlarımızı sorunuz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

-  Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW)-Madrid (MAD)  / Barcelona (BCN-İstanbul (SAW) ekonomi sınıfı uçak bileti  

-  Havalimanı vergileri

-  3* & 4* otellerde 4 gece oda & kahvaltı konaklama

-  Alan-otel-alan transferleri

-  Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri

-  Panoramik Madrid, Valencia ve Barcelona şehir turları

-  Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

-  Otel vergileri

-  Turist şehir vergileri

-  TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-  Vize ücreti, servis bedeli

-  Seyahat sağlık sigortası

-  Öğle ve akşam yemekleri

-  Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

-  Yurt dışı çıkış harcı bedeli

-  Müze ve ören yerleri girişleri

-  Tüm ekstra turlar

-  İç Hat Bağlantı Uçuşları

-  Şoför tipleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı)

-  İzmir-İstanbul-İzmir transfer hizmeti

Önemli Notlar;

VİZE BİLGİLENDİRMESİ

Vize Bilgilendirme:  Vize ile ilgili bilgi için en az 1 ay öncesinden vize departmanımıza teslim etmeniz gerekmektedir. Vizenin acenta tarafından alınacak olması halinde ve vize için gerekli evrakların teslim zamanının tüketiciye bildirilmesi şartıyla tüketici tarafından zamanında teslim etmeyen evraklar nedeniyle vizenin alınmamasından doğan zararlardan seyahat acentesi sorumlu tutulamaz. Evrakları eksiksiz ve süresinde veren yolcu, vizenin verilmemesinden dolayı sorumlu tutulamaz.

T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise ( Lacivert Pasaport) pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.  Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan tur firması sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Fiyat Türü Peşin
Single 636.25 €
509 €
Double 436.25 €
349 €
Triple 436.25 €
349 €
0-2 Yaş 187.50 €
150 €
3-6 Yaş 436.25€
349 €
7-12 Yaş 436.25 €
349 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.