Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Çıkışlı
HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
09 Ekim 2021
15 Ekim 2021
1123.75 $
899 $
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
 • HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU
Tur Arama
Farklı İllerden Turlar
Turumuza Katılabileceğiniz Diğer Şehirler
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
09 Ekim 2021 - 15 Ekim 2021 Oda & Kahvaltı
05 Aralık 2021 - 11 Aralık 2021 Oda & Kahvaltı
HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU

  HİNDİSTAN ALTIN ÜÇGEN TURU

 

5 GECE / 6 GÜN
 

Agra ( 1 ), Fatehpur Sikri , Jaipur ( 2 ), Delhi(2)
 

***** 4* veya 5* OTELLERDE KAHVALTI DAHİL KONAKLAMA *****
 

INDİGO HAVA YOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE

 • 1. Gün 09 Ekim Cumartesi
  İSTANBUL - DELHİ

  İstanbul Yeni Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz.

 • 2. Gün 09 Ekim Cumartesi
  DELHİ - JAİPUR

  Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından IndiGo Hava Yolları tarifeli seferi ile Delhi uçuşumuz başlıyor. Gecemiz uçakta geçiyor. Delhi’ye varışımızın ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve ardından direkt olarak Jaipur’a transfer oluyor ve otelimize yerleşiyoruz. Ardından 1728 yılına kadar bölgenin başkenti konumunda olan Amber Kalesi ziyareti ile programımıza başlıyoruz. Kalenin bulunduğu tepeye çıkarken burada aynı zamanda aynalardan dolayı görkemli ışıltıya sahip Sheesh Mahal, diğer adıyla Zafer Salonu, Jai Mahal ve Kali Tapınağını da görme fırsatı yakalayacağız. Sonrasında Jaipur merkezine dönüyoruz ve Şehir Sarayı, astrolojik gözlem evi olan Jantar Mantar ziyaret ediyor ve Rüzgar Sarayı’nın önünde fotoğraf molası veriyoruz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 3. Gün 09 Ekim Cumartesi
  JAİPUR - FATEHPUR SİKRİ - AGRA

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor Ve ardından Agra’ya doğru hareket ediyoruz. Güzergâh üzerinde İmparator Akbar’ın 1569 yılında oğlunun doğumu şerefine yaptırdığı sarayları, camileri ve kaleleri ve yapımından 14 yıl sonra politik sebeplerden ötürü terk edilen çöl şehir Fatehpur Sirki mimari yapısını ziyaret edeceğiz. Burada geniş avlu (Diwan-ı am), büyük dörtgen avlu (Diwan-ı Khas) ve Pachisi’nin yanısıra, Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı veya Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayı, Rüzgâr Sarayı (Hawa Mahal), Panch Mahal ve Fatehpur Sıkri’nin sembollerinden, Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış Cuma Camisi ve Salim Chisti’nin mozolesini göreceğiz. Gezi sonrası Agra yolculuğumuza devam ediyoruz. Otelimize varışla birlikte serbest zaman. Konaklama otelimizde

 • 4. Gün 09 Ekim Cumartesi
  AGRA

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve dünyanın 7 harikasından birisi olan Taj Mahal’i keşfedeceğiz. Gezimizin ardından “Kızıl Kale”’ olarak bilinen Agra Kalesi’ni ziyaret edeceğiz. Tur sonrası otelimize dönüş ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz Şah Cihan’ın, eşi Kraliçe Mumtaz Mahal’e olan dillere destan aşkını ve eşi için yaptırdığı mimari harikası Taj Mahal’in hikâyesini anlatan müzikal tiyatro gösterisi olan. Mohabbat Taj Show’a ekstra olarak katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAM

  Mohabbat Taj Show turu :  70 USD

 • 5. Gün 09 Ekim Cumartesi
  AGRA - DELHİ

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyor ve ardından Delhi’ye transfer oluyoruz. Delhi’ye varışımızla birlikte Yeni Delhi’nin daha modern kısmında Hindistan’ın en yüksek taş kulesi olan Zafer Kulesi’ni (Qutub Minar) ziyaret ediyoruz. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

 • 6. Gün 09 Ekim Cumartesi
  DELHİ

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Sonrasında Delhi gezimize başlıyoruz. Tarih boyunca pek çok hanedanlığın hüküm sürdüğü, anıtları ve mimarisi ile zengin bir şehir olmasının yanı sıra, beş yüz yıldan beri Yamuna Nehri kıyısında yer alan ve sayısız şehrin doğup yok olduğu büyük bir anakent ve mezarlıklar şehri olan Delhi’nin eski şehir merkezini keşfedeceğiz. Gezimizde, Şah Cihan tarafından kırmızı kum taşından sekizgen şeklinde yaptırılan Red Fort’un yanından geçecek ve Hindistan’ın en büyük camisi olan Cuma Camisi’ni göreceğiz. Sonrasında, Yeni Delhi’de Birinci Dünya Savaşı Anıtı India Gate, Başkanlık Sarayı, Narayan Tapınağı, parlamento ve hükümet binalarını gördükten sonra otelimize transfer oluyoruz ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz efsane Bollywood filmlerindeki danslar, koreografiler, kostümler ile muhteşem bir gece geçireceğimiz Kingdom of Dreams - Bollywood Show’a ekstra olarak katılabilirler. Sonrasında otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

   

  ALTERNATİF PROGRAM

  Kingdom of Dreams - Bollywood Show : 65 USD

 • 7. Gün 09 Ekim Cumartesi
  DELHİ - İSTANBUL

  Gece yarısından sonra rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Indigo Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. İstanbul Yeni Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

   

  Not : Oteller, 4* & 5* kategorisindedir.

   

  Ulaşım Detayı

  Gidiş : İstanbul Havalimanı - Indigo Havayolları ile 6E12 - Uçuş Saati: 20.20 - 05.15

  Dönüş: Delhi Havalimanı - Indigo Havayolları ile 6E11 - Uçuş Saati: 05.30 - 10.35

  * Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
  * işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
  * Gidiş ve dönüş uçuşları sıralıdır.
  (Örneğin, gidiş uçuşunda ilk satırındaki tarihin dönüşü, dönüş uçuşunda da ilk satırdaki uçuştur)

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

- IndiGo Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST)-Delhi (DEL) gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti

- 4* & 5* otellerde 5 gece oda & kahvaltı konaklama

- Alan-otel-alan ve şehirlerarası transferler

- Panoramik Jaipur, Agra ve Delhi şehir turları

- Profesyonel Türkçe rehberlik ve asistanlık hizmetleri

- Otel vergileri

- Turist şehir vergileri

- TURSAB mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER


- Vize ücreti ve hizmet bedeli

- İç hat bağlantı bileti (Bağlantı ücretleri ilgili sınıftan yer olmasına göre değişiklik gösterebilmektedir.)

   İÇ HAT BAĞLANTI ÜCRETLERİ (TEK YÖN)
  ŞEHİR    ANKARA      İZMİR    ADANA    KIBRIS     DİĞER
   FİYAT         30 $            30 $        50 $         110 $         45 $

- Seyahat sağlık sigortası

- Öğle ve akşam yemekleri

- Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları

- Yurt dışı çıkış harcı bedeli

- Müze ve ören yerleri girişleri

- Yerel bahşişler 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı).

- Şoför bahşişleri 5 Euro / kişibaşı (isteğe bağlı).

Önemli Notlar;

* Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
* Yeterli katılımın olmadığı ancak turun gerçekleştirildiği durumlarda İngilizce rehberlik verilebilir.
* Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
* Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
* 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
* Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
* Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tur firması sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
* Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
* Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
* Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
* Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
* Tur Firması, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tur Firması, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

Vize Bilgileri

 • * T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.
  * T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tur Firması sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
  * Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
  * 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Fiyat Türü Peşin
Single 1498.75 $
1199 $
Double 1123.75 $
899 $
Triple 1123.75 $
899 $
0-2 Yaş 250.00 $
200 $
3-6 Yaş 1061.25$
849 $
7-12 Yaş 1061.25 $
849 $

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.