Whatsapp İle İletişime Geç
TUR BİLGİLERİ
Edirne Çıkışlı
EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
30 Ekim 2021
05 Kasım 2021
911.25 €
729 €
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
 • EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
30 Ekim 2021 - 05 Kasım 2021 Yarım Pansiyon
729 €
20 Kasım 2021 - 26 Kasım 2021 Yarım Pansiyon
729 €
11 Aralık 2021 - 17 Aralık 2021 Yarım Pansiyon
729 €
EDİRNE ÇIKIŞLI FAS TURU (VİZESİZ)

FAS TURU

Beyaz Casablanca, Kızıl Marrakech, Mavi Şafşavan

CASABLANCA (1) – RABAT – MEKNES – FES (3) – MARRAKECH (2)

Pegasus Hava Yolları ile 6 Gece

*** 5 Akşam Yemeği Dahil!! ***

*** Vizesiz ***

YOL ÜZERİ EKSTRA TUR BULUNMAMAKTADIR !

 • 1. Gün 30 Ekim Cumartesi
  EDİRNE - İSTANBUL – CASABLANCA

  Edirne'den İstanbul'a transferimizi gerçekleştiriyoruz.İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile Kazablanka’ya gerçekleşecek uçuşumuzun ardından havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüze geçiyor ve otelimize transfer oluyoruz. Konaklama otelimizde.

 • 2. Gün 30 Ekim Cumartesi
  CASABLANCA – RABAT – MEKNES – FES

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Kazablanka şehir turumuz için hareket. Kazablanka şehir turunda; dünyanın üçüncü büyük camisi Hassan II Camii, Muhammed V meydanı, Hobus semti, Atlas Okyanusu kenarında yer alan Corniche göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası Rabat’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımıza istinaden yapacağımız Rabat şehir turunda; Hassan Kulesi, Muhammed V Anıt mezarı, Kraliyet sarayı, Udaya Kalesi ve Sale şehri göreceğimiz yerler arasında. Ardından Meknes’e doğru yola çıkıyoruz. Panoramik Meknes şehir turunda XVII. yy’da Molla İsmail tarafından kurulan ve yaklaşık 40 km’lik surlarla çevrili olan Meknes’te, Bob Mansour şehir kapısı ve El Hedim meydanı görülecektir. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • 3. Gün 30 Ekim Cumartesi
  FES

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Yer Gök Mavi Şehir Şafşavan (60 Euro)  turuna katılabilirler. Rif dağlarının eteklerine kurulmuş olan bu şehir, fotoğrafçılara ender güzellikte fotoğraflar çekme imkânı sunmaktadır. Ayrıca daracık geçitlere açılan merdivenli sokakları, o sokaklar üzerine sıralanan otantik evleri, o evlerin ortasına gizlenmiş küçücük avluları ve o avlulara açılan el işçiliğinin en güzel örneğine bu kasabada şahit olabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • 4. Gün 30 Ekim Cumartesi
  FES

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Fes şehir turu için hareket. Medina (Eski Şehir) turuna başlıyoruz. Eski Karaounie Üniversitesi, Nejarine Meydanı, Fas’a özel takıların, bakır ve süs eşyalarının satıldığı zanaatkârlar çarsısı, Fes Irmağı yakınlarında kurulmuş olup bugün aynı tekniklerle derilerin işlendiği tarihi meydan görülecek yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • 5. Gün 30 Ekim Cumartesi
  FES – MARRAKECH

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltının ardından Atlas Dağlarının muhteşem manzaraları eşliğinde Marakeş’e gitmek üzere hareket ediyoruz. Marakeş’e varışımızla beraber Marakeş panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Moresk Mimari’sinin 800 yıllık örneklerinden Koutoubia Minaresi, Souklar ve Mucizeler Avlusu olarak adlandırılan Jma El Fna şehir meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 • 6. Gün 30 Ekim Cumartesi
  MARRAKECH

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Essaouira (55 Euro)  turuna katılabilirler. Fas’ın Argan ağaçlarının en yoğun olduğu bu bölgede ilk olarak Argan Yağı Kooperatifi’ni ziyaret ediyor ve Argan Yağı hakkında bilgiler alıyoruz. Ardından Atlas okyanusu kıyısında yer alan Essaouira şehrine ulaşıyoruz. Bize eski Bodrum’u anımsatan şehir UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yerini almış bulunmaktadır.  

  Şehrin kalesi, balıkçı limanı ve eski Roma kentlerinden uyarlanarak inşa edilen Medina gezilecek yerler arasında. Gezmeye doyamayacağınız daracık labirent sokakları arasında şehri keşfedebilir ve keyiflice alışveriş yapabilirsiniz. Gezimizin ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Akşam Yemekli Chez Ali Show (60 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda dünyaca ünlü ve sadece Fas’a özgü Chez Ali gösterilerini izleyerek akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Bin bir gece masallarını andıran Chez Ali Show’da müzisyenler, şarkıcılar, süvariler Fas çadırları altında, masalsı bir akşam yemeği eşliğinde muhteşem gösteriler sunacaklardır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman.  Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

  Not : (Chez Ali turuna katılmayan misafirler akşam yemeğini otelde alabilirler.)

 • 7. Gün 30 Ekim Cumartesi
  MARRAKECH – CASABLANCA – İSTANBUL - EDİRNE

  Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Öğle yemekli Atlas Dağları (75 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzda 4X4’ler ile muhteşem manzaralı pistleri, berberi köyleri, coğrafi yapıyı keşfetme fırsatı yakalayacaksınız. Ourika vadisi Lalla Takerkust gölü kenarında mola vererek öğle yemeği alıyoruz. Gezimizden sonra uçak saatine bağlı olarak havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından İstanbul'dan Edirne'ye  transferimizi gerçekleştiriyoruz. Edirne'ye varış ve turumuzun sonu.

  ** Fas otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

   

  PC651                                                                           PC652

  (gidiş uçuş bilgisi)   SAW-CMN  19.55-23.00                 (dönüş uçuş bilgisi)  CMN-SAW  00.05-06.45

   

  ** Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir. Uçuş saatleri değişiklik gösterebilir.

  ** Uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.

  ** Bu turumuz için İç hat bağlantısı bulunmamaktadır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

—  Edirne'den İstanbul'a gidiş dönüş transfer,

—  Pegasus Hava Yolları ile İstanbul Saw– Kazablanka // Kazablanka – İstanbul Saw arası uçak bileti,

—  Havalimanı vergileri,

— 4* Otellerde 6 Gece YARIM PANSIYON konaklama ( 6 tane açık büfe sabah kahvaltısı (kahvaltıda çay ve kahve dahil) /  

5 tane açık büfe akşam yemeği)

—   Alan/otel/alan transferleri,

—   Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,  

—   Casablanca, Rabat, Meknes, Fes, Marakeş panoramik şehir turları,

—   Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri,

—   Turist Şehir vergileri

—   Otel vergileri

—   TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

— Seyahat sağlık sigortası,

— Öğle yemekleri,

— Programda belirtilmeyen akşam yemekleri,

— Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,

— Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

— Müze ve ören yerleri girişleri,

— Şoför tipleri 5 Euro / kişi başı (isteğe bağlı).

Önemli Notlar;

ÖNEMLİ NOTLAR

 • Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
 • *** Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
 • 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acenta ve tedarikçi operatör sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
 • Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.
 • Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.
 • Acenta ve tedarikçi operatör , hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acenta ve tedarikçi operatör , bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
 • VİZE
 • T.C vatandaşları için vize uygulaması bulunmamaktadır.
 • T.C. pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.
 • Pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Acenta ve tedarikçi operatör sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
 • 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz
Fiyat Türü Peşin
Single 1268.75 €
1015 €
Double 911.25 €
729 €
Triple 911.25 €
729 €
0-2 Yaş 325.00 €
260 €
3-6 Yaş 911.25€
729 €
7-12 Yaş 911.25 €
729 €

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.